Backend Developer (python lub/i golang)

Warszawa

miejsce pracy: Warszawa
Widełki 12-16k netto na fv lub 12-16k brutto uop

Rola w zespole

  • Programista serwisów backendowych
  • Tworzenie interfejsów API i realizacja przetwarzania backendowego
  • Współpraca z programistami realizującymi aplikacje frontendowe (JS/React)
  • Współudział w tworzeniu architektury systemów

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji serwerowych w języku Golang
  • Współtworzenie architektury systemów pracujących w środowisku rozproszonym (multi-dc)
  • Peer review kodu i koordynowanie prac zespołu programistów

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Chęć nauki nowych technologii
  • Znajomość języka Golang lub Python
  • Umiejętność pisania czystego, zrozumiałego kodu
  • Znajomość protokołu http
  • Podstawowa znajomość systemu Linux
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Dodatkowo docenimy:

  • Znajomość baz danych NoSQL
  • Znajomość technologii Docker
  • Wkład w projekty OpenSource
  • Aktywność na meet’upach, wystąpienia na konferencjach

Oferujemy:

  • Realny wpływ na rozwój projektów, które docierają do milionów użytkowników,
  • Wynagrodzenie: 12 000-16 000 PLN netto na B2B albo do 16 000 brutto na UoP,
  • Pracę w firmie nowoczesnych technologii,
  • Współpracę z doświadczonym zespołem,
  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy,
  • Nowoczesne biuro,
  • Parking dla rowerów,
  • Elastyczne warunki i godziny pracy,
  • Stanowisko pracy wg Twoich preferencji - Mac lub Linux,
  • Udział w szkoleniach i konferencjach branżowych.