Senior .NET Developer

Warszawa

Warszawa ul. Grzybowska

Poszukujemy programistów .NET do współpracy przy tworzeniu nowych technologii wokół kryptowalut i branży finansowej.

Opis stanowiska:

- współpraca w oparciu o umowę B2B (12 000 - 18 000 zł netto) i odpowiednio na innych formach współpracy

- praca nad innowacyjnymi, skalowalnymi rozwiązaniami dla rynku kryptowalut

- rozwój i optymalizacja wydajności istniejących serwisów wspierających platformę finansową

- dbanie o bezpieczeństwo aplikacji we wszystkich aspektach projektowania oraz implementacji

- duże możliwości wpłynięcia na finalny produkt

- dbanie o wysoką jakość kodu

- udział w różnych etapach cyklu trwania projektu.

Wymagania:

- Minimum 3 lata doświadczenia w języku C#

- doświadczenie w pracy z .NET Core

- znajomość Node.js lub Golang

- doświadczenie w tworzeniu i integracji serwisów webowych (microservices, REST API)

- praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (SQL Server/PostgreSQL)

- umiejętność pracy z systemem kontroli wersji Git

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:

- doświadczenie w pracy z technologiami: Docker, MongoDB, Redis, RabbitMQ

- podstawowa znajomość Vue.js lub innych frameworków frontendowych

- doświadczenie w sektorze kryptowalut oraz technologii blockchain

Organizacja pracy:

- JIRA

- Confluence

- Slack

Oferujemy:

- pracę z domu raz w tygodniu

- elastyczne godziny pracy

- laptop z systemem Windows/Linux/MacOS do wyboru + monitory wg potrzeb

- biuro zlokalizowane przy ul. Grzybowskiej

- wprowadzenie do świata kryptowalut

- unikalne doświadczenia w szybko zdobywających świat kryptowalutach

- pakiet medyczny LUXMED

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez przycisk aplikuj