Front-end - Vue.js/React Developer

Warszawa

>> Front-end - Vue.js/React Developer :: Warszawa :: 10 000 - 14 000 zł netto

Poszukujemy programistów JavaScript do współpracy przy tworzeniu aplikacji web’owych i mobilnych ściśle związanych z blockchain’em i kryptowalutami. Naszym celem jest budowanie innowacyjnych  rozwiązań i nowych ekonomii.

Opis stanowiska:

- współpraca w oparciu o umowę B2B (10 000 - 14 000 zł netto) i odpowiednio na innych formach współpracy

- praca nad innowacyjnymi, skalowalnymi rozwiązaniami dla rynku blockchain / kryptowalut

- realny wpływ na rozwiązania użyte w projektach

- tworzenie nowych serwisów opartych o Vue.js / React

- rozwój i optymalizacja wydajności istniejących serwisów wspierających platformę finansową

- współpraca z grafikami i back-end developerami

Wymagania:

- minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Front-end developer’a

- praktyczne doświadczenie z JavaScript (vue.js lub react, store management)

- bardzo dobra znajomość HTML5 i CSS3

- umiejętność pracy z systemem kontroli wersji Git

- znajomość założeń RWD

- znajomość Sass lub LESS

- umiejętność wyszukiwania informacji i radzenia sobie z nietypowymi zagadnieniami

Mile widziane:

- znajomość dobrych praktyk UI, UX

- tworzenie aplikacji mobilnych w oparciu o React Native / NativeScript

- doświadczenie w pracy z node.js, webservices, websocket

Organizacja pracy:

- JIRA
- Confluence
- Slack
- Agile

Oferujemy:

- pracę z domu raz w tygodniu

- elastyczne godziny pracy

- laptop z systemem Windows/Linux/MacOS do wyboru + monitory wg potrzeb

- biuro zlokalizowane przy ul. Grzybowskiej

- wprowadzenie do świata kryptowalut

- unikalne doświadczenia w szybko zdobywających świat kryptowalutach

- pakiet medyczny LUXMED

- karta Multisport