logo

Senior Java Developer

Poznań
Senior Java Developer 
Miejsce pracy: Poznań 
 
W QSG stawiamy na wiedzę i doświadczenie naszych developerów – każdy z nich ma wpływ na to jakie biblioteki, fameworki czy narzędzia trafiają do projektu. Nie boimy się korzystać z najnowszych wersji w produkcji. Dajemy dowolność, jeśli chodzi o system operacyjny czy IDE tak by każdy mógł pracować na tym, co dla niego najwygodniejsze. Pracujemy w małych (3 - 6 os.) zespołach. Nad developmentem projektu e-Production pracuje obecnie 8 zespołów wytwórczych: 2 x Frontend, 2 x Backend, 1 x Algorytmy, 1 x R&D, 1 x Raporty, 1 x PLC.
 
Stack technologiczny: 
Distributed architecture, Microservices, Spring Cloud, JSON, Spring Boot, Camel, PostgreSQL, jUnit, Eureka, Linux, Redis, Swagger, Spring Security, Camunda, EIP, Liquibase, Python, Tomcat, BPMN, Docker, Kafka, oAuth2, SQL.
 
Na co dzień korzystamy z GITa (BitBucket). Każde zadanie poddawane jest Code Review – w ten sposób dbamy o jakość oraz poszerzamy swoją wiedzę. Wszystkie zadania, analizy i dokumentacja projektu dostępne są z poziomu JIRA oraz Confluence.
 
Planujemy w niedalekiej przyszłości uruchomienie projektu w modelu SaaS, co dostarczy nam całej masę nowych wyzwań.
 
Zespół:
Działy: Development&Maintenance, Research&Development, Architecture&Engineering, każdy z działów ma swojego Dyrektora; działy dzielą się na zespoły, w których pracują juniorzy, regularzy i seniorzy, zespołem zarządza team leader. Oddzielny dział QA z testerami; Project Managerzy są w projektach u klientów, nie występują przy produkcji oprogramowania, gdyż stosowane są metodyki zwinne, które tego nie wymagają. 
 
 
Wymagania:
+ Bardzo dobra znajomość Java 8, 
+ Bardzo dobra znajomość JUnit, 
+ Bardzo dobra znajomość Spring, 
+ Dobra znajomość JPA (Hibernate),
+ Komunikatywny j. angielski.
 
Doświadczenie na plus z: Camel, Linux, Microservices, Maven. 
 
Oferujemy: 
- Wynagrodzenie: 8 000 - 10 000 netto na UoP, możliwe zatrudnienie na B2B, preferujemy UoP,
- Pakiet medyczny LUX MED (włącznie ze stomatologią), ubezpieczenie AXA, Multisport,
- 8h pracy w godzinach: 6:00 - 18:00,
- Sprzęt do pracy,
- W QSG stawiamy na rozwój naszych pracowników - organizujemy regularne wewnętrzne prezentacje techniczne, uczestniczymy w branżowych konferencjach czy też organizujemy wewnętrzne szkolenia posiłkując się trenerami zewnętrznymi.