Ruby on Rails Developer

Warszawa
Python Developer

Poszukujemy inteligentnego i otwartego programisty, który dołącza do zespołu programistów Pythona.

Lokalizacja: Warszawa ul. Koszykowa
Wynagrodzenie: 10 000 - 16 000 netto na B2B

Opis stanowiska:
- Projektowaniu kodu Pythona za pomocą Flask,
- Rozwiązywanie problemów, testowanie i konserwacja podstawowego oprogramowania baz danych w celu zapewnienia odpowiedniej optymalizacji i funkcjonalności.
Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Python,
  • Doświadczenie z Flash,
  • Bardzo dobra umiejętność tworzenia stron internetowych,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

    Na plus:
  • Doświadczenie Devops - Docker, Kubernetes, AWS,
  • Doświadczenie z technologiami frontendowymi, takimi jak React.

Co oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 10 000 - 16 000 netto na B2B, 26 dni urlopu płatnego oraz 30 dni płatnego chorobowego,
  • Karta multisport,
  • Godzinna przerwa na lunch w pracy,
  • Praca od poniedziałku do piątku, nie pracujemy w weekendy oraz święta,
  • Co tydzień odbywa się w biurze spotkanie integracyjne,
  • Praca nad produktem FinTech.